3D FRIENDS
Čau! ✨ Zīmju Draugi
Veicināsim LZV pieejamību ne tikai zīmju valodas mājaslapās un speciālos zīmju valodas kursos, bet ik dienu arī sociālajos medijos, kas ir jauniešu neatņemama ikdienas daļa. Video materiāls, kas tika piedāvāts līdz šim, laika gaitā ir novecojis un nepiedāvā mācīties pilnus teikumus. Tomēr mēs projekta ietvaros piedāvāsim iemācīties ne tikai vienkāršus ikdienas vārdus un frāzes, bet iemācīsim arī kaut ko jaunu. Kā, piemēram, vai vēlies zināt kā parādīt Instagram vai WhatsApp?
Zīmju Draugi
Projekta MĒRĶIS:
LZV pieejamāka plašākai auditorijai
Latviešu zīmju valoda būs sasniedzamāka plašākai auditorijai, pieejama ne tikai mājaslapās vai zīmju valodas kursos, bet arī sociālajos medijos, kur jaunieši pavada vairāk laika
Apgūsim jaunas frāzes un vārdus
Palīdzēs jauniešiem apgūt vārdus un frāzes saziņai cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, kā arī nedzirdīgo kopienai no citām Latvijas pilsētām labākai saziņai vienam ar otru.
Iekļaušanās kopienā
Turpināt sadarboties veidojot iekļaušanās kopienu ne tikai teātra izrādēs, bet arī ar jauniešiem, kuri vēlas komunicēt un uzzināt vairāk viens par otru. Nākotnes plānos sadarbojoties vēlamies izveidot projektus kopā un apmainīsimies ar zināšanām Erasmus+ un Esk programmās par nedzirdīgo kopienu.
Arvien vairāk cilvēku zinās LZV pamatus
Arvien vairāk cilvēku zinās Latviešu zīmju valodas pamatus un to izmantot varēs jebkurā piemērotā dzīves situācijā.

Iespējas
Iegūt vairāk iespējas nedzirdīgo kopienai piedalīties un izprast Erasmus+ un ESK konceptus, kā arī piedalīties neformālās aktivitātēs bez oficiāliem pārstāvjiem (neorganizē valsts iestādes, kur jaunieši paši var rīkoties)
Vide
Vide, kur cilvēki var atrast jaunus draugus un iegūt sakarus.

Iedvesmot
Iedvesmot citus cilvēkus mijiedarboties ar nedzirdīgo cilvēku kopienu, lauzt stereotipus un stigmas.
Zīmju Draugi
Droši rakstiet un zvaniet. Mums patīk komunicēt ar Mūsu draugiem.
3D FRIENDS

Esi Tu pats. Apvienojies. Sasniedz vairāk.

Jaunatnes organizācija NVO 3D Friends Biedrība

Zīmju Draugi

© 2024 All Rights Reserved. @3Dfriendslv