Mindful art
Projekts, kas var palīdzēt tev izpaust savas emocijas, mazināt trauksmes un stresa līmeni, un veicināt rūpes par sevi
Mēs sagatavojām septiņus bezmaksas pasākumus, kas ir balstīti uz mākslas terapijas pamatelementiem - Deja (ķermeņa iesaistīšana), Mūzika, Vizuālā māksla un Drāma/teātris. Visos pasākumos piedalīsies profesionāli no nozares. Informāciju par datumu, laiku un vietu tu saņemsi vismaz vienu nedēļu iepriekš uz savu e-pastu. Vari brīvi apmeklēt jebkuru no pasākumiem, un, ja nevēlies to palaist garām, neaizmirsti reģistrēties iepriekš!
Izvēlies kas tev interesē:
Visi pasākumi notiek 4 valodās: LV, ENG, RU un LV zīmju valodā!
Aprīlis 27
Fluid Art
relaksējoša un meditatīva tehnika, kurā jūs nekontrolējat rezultātu, bet novērojat un baudāt plūsmu, sajaucot akrila un tempera krāsas un lejot tās uz audekla.
Jūnijs 6
Dramas terapija un roku darbs
Jūnijs (pārcelts uz jūliju)
Apzinātības pārgājiens
Jūlijs 21 - 23
Divas dienas apzināta nometne pie dabas
Divu dienu garīgās veselības nometne. Mums būs 6 dažādas darbnīcas: joga, daba un cilvēks, kustības, drāmas terapija, māksla un omulīgi vakari ar saulrietu un ugunskuru. Vieta: Veczemju Klintis, tuvu jūrmalai skaistā priežu mežā.
Augusts
Deju un ķermeņa iesaistīšanas prakse saulrietā
Septembris
Skaņas, vibrācijas un mūzika
Novembris
Mindful art noslēgums
Mūsu projekts fotoattēlos
Fluid art workshop 27.04.2023

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu, ko Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Šī publikācija atspoguļo tikai autora viedokli, un Komisiju nevar saukt pie atbildības par jebkādu tajā ietvertās informācijas izmantošanu.

Uzziniet vairāk par Eiropas Solidaritātes korpusa projektiem šeit